Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
konkursowicz
Member
Od: 07.2010
Offline
#
1220
23.07.2010, 22:31
Bunoza jest z nami od 3 tygodni i dopiero teraz ma wszystkie papiery , jeśli np. z tym Honduraninem coś nie będzie załatwione w super-hipe-extra tempie, to czarno widzę IV rundę.
konkursowicz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konkursowicz
Znajdź inne posty napisane przez konkursowicz