Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4753
Stary 23.07.2010, 22:23
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
Rzucić tylko hasło 'Lech' na tym forum, a stron naprodukujecie dziesiątki. W sumie postów dotyczących Lecha tutaj jest więcej niż u nas, hah naprawdę daje to do myślenia
Po pierwsze - nie Lech, tylko Amica.
Po drugie - macie świetny marketing, a to przyciąga pokemony. To jest największe forum kibiców w Polsce, więc wiadomo gdzie będą się później produkować.
Po trzecie - o Waszym klubie piszemy ( pomijając mecze między nami ) tylko i wyłącznie w tematach ligowych i pucharowych. W pozostałych jest to traktowane jako offtop.

Trudno, żeby ludzie pisali o Ruchu, skoro tego meczu prawie nikt od nas nie oglądał, a o Wiśle w pucharach mamy swój osobny temat. Zejdźcie na ziemię.

P.S. Wejdź sobie w temat transferowy i zobacz, ile tam przybyło dzisiaj postów To powinno dać Ci do myślenia co do różnicy skali między naszymi forami.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.07.2010 o godz. 22:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując