skttrbrain napisał(a):

Rzucić tylko hasło 'Lech' na tym forum, a stron naprodukujecie dziesiątki. W sumie postów dotyczących Lecha tutaj jest więcej niż u nas, hah naprawdę daje to do myślenia
|
Po pierwsze - nie Lech, tylko Amica.
Po drugie - macie świetny marketing, a to przyciąga pokemony. To jest największe forum kibiców w Polsce, więc wiadomo gdzie będą się później produkować.
Po trzecie - o Waszym klubie piszemy ( pomijając mecze między nami ) tylko i wyłącznie w tematach ligowych i pucharowych. W pozostałych jest to traktowane jako offtop.
Trudno, żeby ludzie pisali o Ruchu, skoro tego meczu prawie nikt od nas nie oglądał, a o Wiśle w pucharach mamy swój osobny temat. Zejdźcie na ziemię.
P.S. Wejdź sobie w temat transferowy i zobacz, ile tam przybyło dzisiaj postów

To powinno dać Ci do myślenia co do różnicy skali między naszymi forami.