Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31520
Stary 23.07.2010, 22:03
Spodziewałem się że wynik tego sparingu będzie dla nas mniej korzystny. Coś w stylu tego meczu z Kolejarze. Przecież większość z tych zawodników grała ze sobą pierwszy raz. A tu proszę 3:1 z solidnym drugoligowcem.

Cieszyć mogą pozytywne opinie o grze Riosa i Elsnera. Uważam jednak, że aby ocenić czy nowi zawodnicy są w stanie wzmocnić Wisłę przydałby się jeszcze jeden albo nawet dwa takie sparingi.
Odpowiedz cytując