|
Spodziewałem się że wynik tego sparingu będzie dla nas mniej korzystny. Coś w stylu tego meczu z Kolejarze. Przecież większość z tych zawodników grała ze sobą pierwszy raz. A tu proszę 3:1 z solidnym drugoligowcem.
Cieszyć mogą pozytywne opinie o grze Riosa i Elsnera. Uważam jednak, że aby ocenić czy nowi zawodnicy są w stanie wzmocnić Wisłę przydałby się jeszcze jeden albo nawet dwa takie sparingi.
|