Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matkur
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
2583
23.07.2010, 21:24
21 sierpnia Wisła jedzie do Widzewa łódź na mecz wyjazdowy. mieszkam 70km od łodzi a 400km od Krakowa. nie mam rodziny ani znajomych w Krakowie, moje pytanie brzmi jak załatwić 2-3 bilety na sektor Wisły?
matkur
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matkur
Znajdź inne posty napisane przez matkur