Wyświetl pojedynczy post
matkur
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2583
Stary 23.07.2010, 21:24
21 sierpnia Wisła jedzie do Widzewa łódź na mecz wyjazdowy. mieszkam 70km od łodzi a 400km od Krakowa. nie mam rodziny ani znajomych w Krakowie, moje pytanie brzmi jak załatwić 2-3 bilety na sektor Wisły?
Odpowiedz cytując