Wyświetl pojedynczy post
daniel123
Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31515
Stary 23.07.2010, 21:20
Przecież Jirsak nigdy nie miał pewnego miejsca w składzie,mimo braku konkurencji na swojej pozycji,więc pisanie że teraz zaczął coś grac bo paru zawodników doszło jest pozbawione sensu,raczej taktyka bardziej mu odpowiada niż dzida na napastnika
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez daniel123 : 23.07.2010 o godz. 21:23.
Odpowiedz cytując