Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12884
Stary 23.07.2010, 20:59
stadion pieknieje na oczach, problemów jednak pojawiło sie tak wiele, ze nie sposób ich zliczyć, na zawsze wpisza sie w historię budowy nowego stadionu Wisły.Dla mnie osobiscie jednak więkoszość nie ma znaczenia, przyczepic mógłbym sie jednak o ten piekielny asfalt tuz pod stadionem,,, wygląda to jak pobocze autostrady, czy naprawdę nie ma pieniążków na inne rozwiązania ? o granicie już nie wspomnę, chcoiaż wyłozony pod kazda trybuna wygladałby wysmienicie ,mam wielka nadzieję że chociaz przed głównym wejsciem nie wyłożą cos podobnego .
Odpowiedz cytując