harthausen napisał(a):

no lepszego miejsca toś sobie nie mógł znaleźć, by wszyscy razem z Tobą cieszyli się z sukcesu Twojej drużyny.
My tu wszyscy też bardzo lubimy, gdy Legia dobrze gra i nic na to nie możemy poradzić.
|
Chłopak się tak podniecił aż chyba strony pomylił
