Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#375
Stary 23.07.2010, 20:55
harthausen napisał(a):Wyświetl post
no lepszego miejsca toś sobie nie mógł znaleźć, by wszyscy razem z Tobą cieszyli się z sukcesu Twojej drużyny.
My tu wszyscy też bardzo lubimy, gdy Legia dobrze gra i nic na to nie możemy poradzić.
Chłopak się tak podniecił aż chyba strony pomylił
Odpowiedz cytując