Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3313
Stary 23.07.2010, 20:32
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
Potwierdzam, Rok może grać jako defensywny pomocnik, a raczej powinien tam grać. On jest bardziej pomocnikiem niż obrońcą.

http://www.youtube.com/watch?v=I3-mkIapQjY
Co ciekawe Elsner jako junior w Nicei grał na pozycji napastnika. Tak więc najpierw był napastnikiem, potem środkowym pomocnikiem, a teraz robi za obrońcę.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując