Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31509
Stary 23.07.2010, 20:32
klubus napisał(a):Wyświetl post
Na forum Korony piszą że niby chcieli by wypożyczyć Małego, ale to pewnie jakaś plotka

Mały w Koronie i akceptowany przez trybuny jest tak samo do wyobrażenia jak na Kałuży.
Ludzie, ja wiem, że niektórych Patryk nieźle wnerwia. Ale czy aż tak mu źle życzycie ?


Odpowiedz cytując