klubus napisał(a):

Na forum Korony piszą że niby chcieli by wypożyczyć Małego, ale to pewnie jakaś plotka
|
Mały w Koronie i akceptowany przez trybuny jest tak samo do wyobrażenia jak na Kałuży.
Ludzie, ja wiem, że niektórych Patryk nieźle wnerwia. Ale czy aż tak mu źle życzycie ?
