Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31507
Stary 23.07.2010, 20:27
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Żaden z testowanych przez Wisłę zawodników nie zachwycił. Małym usprawiedliwieniem dla nich może być fakt, że w takim zestawieniu Wisła zagrała po raz pierwszy i prawdopodobnie ostatni, w związku z czym na murawie rządził chaos.

Najgorsze wrażenie z testowanych piłkarzy zrobił Mendy. Trudno jednak wyrokować czy jego postawa to wynik marnych umiejętności czy też tego, że w pierwszej połowie nie wystąpił na swojej nominalnej pozycji stopera, tylko na prawej obronie. Christian Tiboni, oprócz strzelonej bramki nie wyróżnił się niczym szczególnym.

z wislasoccer.com
a Ty wierzyłeś że wśród testowanych będzie drugi Szymkowiak,Franek czy Uche ?
Odpowiedz cytując