Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#373
Stary 23.07.2010, 20:25
Pewnie, że tak To tylko sparingi, to oczywiste. Jak dostaliśmy 1:4 od Bordeaux czy zaliczyliśmy absurdalną wpadkę z Dolcanem - to też były sparingi. Po prostu cieszymy się, że drużyna nam co raz lepiej gra (bo w 1:4 z Bordeaux też złej gry nie było wbrew pozorom - poza fatalną formacją obronna, gdzie brakuje 4 zawodników, w tym 2-3 podstawowych). A że u was można pogadać i o tym, to przybiegłem i tu się popodniecać Kurde, po prostu lubię jak Legia dobrze gra i nic na to nie poradzę.
Legionista
Odpowiedz cytując