|
Member
Offline
|
|
arturasus napisał(a): 
|
Moze nie myslmy tyle tzn.nie ekscytujmy sie az tak poczekajmy co nasi nowi zagraja z legia,amica,pejsami..ilosciowo wyglada to ladnie,a jak z jakoscia to sie okaze za jakis czas. Panie Cupial-dlaczego nie dalo sie stworzyc tak szerokiej kadry za Skorźy?
|
Czekaj zaraz Ci odpowie 
|
|