Wyświetl pojedynczy post
Zieniu1906
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31503
Stary 23.07.2010, 19:56
arturasus napisał(a):Wyświetl post
Moze nie myslmy tyle tzn.nie ekscytujmy sie az tak poczekajmy co nasi nowi zagraja z legia,amica,pejsami..ilosciowo wyglada to ladnie,a jak z jakoscia to sie okaze za jakis czas. Panie Cupial-dlaczego nie dalo sie stworzyc tak szerokiej kadry za Skorźy?

Czekaj zaraz Ci odpowie
Odpowiedz cytując