Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31501
Stary 23.07.2010, 19:49
Mam nadzieję, że w zimowym okienku sprzedadzą najgorszych cudzoziemców i sprowadzą na ich miejsce lepszych Polaków. Dobrze, że chociaż Wilk przyszedł.
Odpowiedz cytując