Wyświetl pojedynczy post
kondzio7
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31499
Stary 23.07.2010, 19:39
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Wasza polityka to brać garsciami ,ludzie tu trzeba z rozsądkiem brać tylko najlepszych a nie zapychać!!!
Teraz to Makinwa by się przydał lub ktoś podobnej klasy
chyba zartujesz? po co nam Makinwa? po to zeby zrobic komin placowy? gosc jest slaby, lepszy juz mlodziutki Rios, ktory jak widac potencjal chyba ma.
Odpowiedz cytując