TymonPRO napisał(a):

Wasza polityka to brać garsciami ,ludzie tu trzeba z rozsądkiem brać tylko najlepszych a nie zapychać!!!
Teraz to Makinwa by się przydał lub ktoś podobnej klasy
|
chyba zartujesz? po co nam Makinwa? po to zeby zrobic komin placowy? gosc jest slaby, lepszy juz mlodziutki Rios, ktory jak widac potencjal chyba ma.