Pawko napisał(a):

|
jak już było przepraszam.. ale czy rozwiązano już albo planuje się rozwiązać problem z widokiem z dolnego rzędu siedzisk dla VIPów? Z tego co pamiętam murek skutecznie zasłaniał widok.. Dzięki.
|
Z tego co pamiętam na oficjalnej pisali że ten bubel budowlany został już naprawiony.