Wyświetl pojedynczy post
radek21
Junior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków- Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12878
Stary 23.07.2010, 19:28
Pawko napisał(a):Wyświetl post
jak już było przepraszam.. ale czy rozwiązano już albo planuje się rozwiązać problem z widokiem z dolnego rzędu siedzisk dla VIPów? Z tego co pamiętam murek skutecznie zasłaniał widok.. Dzięki.
Z tego co pamiętam na oficjalnej pisali że ten bubel budowlany został już naprawiony.
Odpowiedz cytując