_gilardino_ napisał(a):

|
I oby u nas ceny nie były o wiele wyższe. ( bo że będą to raczej pewne) Chyba żeby chcemy aby na Wisłe chodziły same "zarobasy" a chlopaki z osiedli wybierali Kałuży 1.
|
Oby, ale wyższe będą. Filipiak od dawna próbuje ściągnąć na swój kurnik jak najwięcej ludzi. Nawet bilety po 1 zł. dla panny. I co ? 2,5 tys. jeleni. No chyba, że Wisłą zawita to tłum się kłębi ale i tak nie na tyle, żeby zapełnić kurnik, który teraz będzie większy o 9 tys. miejsc. Nie ma wyjścia i dlatego nisko zjechał z cenami, które są jak na III ligę. Ale i to nie gwarantuje mu sukcesu.
Natomiast u nas, czołowy polski klub z bogatym dorobkiem, kibice wybredni, byle czego nie kupią, jeżdżący po Europie i oglądający przy R22 najlepsze światowe drużyny. Za to się niestety płaci. A i stadion mimo wielu mankamentów z innej półki niż przy ul. Kałuży.