Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
DarekK_11
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC
Offline
#
2914
23.07.2010, 18:44
Taa, runda wyżej więc wszystko +5 zł...
e:
Cytat:
Od piątku, 24 lipca rusza...
A mi się wydawało, że to dziś, 23 lipca, jest piątek :(
Ostatnio edytowane przez DarekK_11 : 23.07.2010 o godz. 18:47.
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II
http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg
Pakiet - 8 PLN
Kontakt:
Facebook:
WISŁA ZŁOCIEŃ
/ Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj
DarekK_11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DarekK_11
Znajdź inne posty napisane przez DarekK_11