Ogryzek napisał(a):

|
Rios może być "magikiem" co ma problemy ze skutecznością jak w Argentynie (oby nie). A Tiboni to może być typowy strzelec który również jest nam potrzebny. Poczekajcie z tymi ocenami kto nam potrzebny a kto nie chociaż do początku sezonu (5 kolejki)
|
O to to dokładnie. Rios robi dużo szumu, to taki cofnięty napastnik, kreatywny chłopak, co potrafi nawinąć obrońcę. Mamy kilku zawodników, któzy potrafią narobić zamieszania np Małecki, Boguski, Brożek. Ale nie mamy takiego gościa co może być niewidoczny, ale ma pół sytuacji i wkłada bramkę. No, może Żurawski bo to klasowy napastnik, ale stary więc nie zawsze mu będzie siedziało
