Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
lukasnh1988
Member
Od: 06.2008
Offline
#
17315
23.07.2010, 17:44
Sprubój nacisnąć Ctrl i Shift jednocześnie na klawiaturze powinno pomóc .
lukasnh1988
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukasnh1988
Znajdź inne posty napisane przez lukasnh1988