St@chu napisał(a):

Włącz pierwszy plik przy użyciu winrara i wypakuj zawartość... Wtedy rozpakują się wszystkie.
Potem pewnie otrzymasz obraz płyty, więc trzeba go dać na jakiś wirtualny napęd i możesz instalować.
|
Problem w tym, że po kliknięciu w prawy przycisk myszy nie mam opcji "wypakuj"
