Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
DarekK_11
Senior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2911
Stary 23.07.2010, 17:01
Wystarczy przeszukać kilka stron. WISŁAZWE pisał do nich pytając o to i zamieścił tu odpowiedź.
wisłazwe napisał(a):Wyświetl post
ostatnio wysłałem mail do działu biletów na wiśle zadając parę pytań odnośnie nowego stadionu i karnetów/biletów:


- kiedy rozpocznie się sprzedaż wejściówek na rewanżowe spotkanie z fk szawle i w jakiej cenie byłby bilety.

- od kiedy ruszy sprzedaż karnetów na nowy sezon jak będzie wyglądała sytuacja z przedłużeniem karnetu ( chodzi mi o tych którzy mieli karnet za nim graliśmy w sosnowcu i na suchych stawach a także tych, którzy wykupili karnet na sosnowiec/ suche stawy)

- jakie ceny biletów/karnetów obowiązywać będą na nowym stadionie.

- kiedy pojawi się jakakolwiek informacja dotycząca nowych kart kibica

- czy w tym sezonie ruszy internetowa sprzedaż biletów



oto odpowiedź jaką dostałem na maila:

Cytat:
bilety na mecz z fc siaulai będą najprawdopodobniej dostępne w tygodniu poprzedzającym mecz tj.od 19.07. A cena nie jest jeszcze ustalona.

Co do karnetów to być może nie będą w tej rundzie do nabycia ze względu na możliwość grania podczas jesieni na 2 różnych stadionach.

Wszystko powinno się wyjaśnić w bieżącym tygodniu, proszę śledzić informacje na stronie oficjalnej.

brak jakiejkolwiek informacji o nowych kk i internetowej sprzedaży i stary sprawdzony tekst proszę śledzić stronę oficjalną.

Nie wiem nie którzy, chyba nie rozumieją, że są wakacje i nie każdy ma możliwość siedzieć cały czas w krakowie i czekać łaskawie na wiadomość o biletach/ karnetach.
Jako, że od tego czasu nic o karnetach na oficjalnej nie napisali to wniosek jest prosty.
Ostatnio edytowane przez DarekK_11 : 23.07.2010 o godz. 17:04.
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II

http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg

Pakiet - 8 PLN

Kontakt:
Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj
Odpowiedz cytując