Wystarczy przeszukać kilka stron. WISŁAZWE pisał do nich pytając o to i zamieścił tu odpowiedź.
wisłazwe napisał(a):

ostatnio wysłałem mail do działu biletów na wiśle zadając parę pytań odnośnie nowego stadionu i karnetów/biletów:
- kiedy rozpocznie się sprzedaż wejściówek na rewanżowe spotkanie z fk szawle i w jakiej cenie byłby bilety.
- od kiedy ruszy sprzedaż karnetów na nowy sezon jak będzie wyglądała sytuacja z przedłużeniem karnetu ( chodzi mi o tych którzy mieli karnet za nim graliśmy w sosnowcu i na suchych stawach a także tych, którzy wykupili karnet na sosnowiec/ suche stawy)
- jakie ceny biletów/karnetów obowiązywać będą na nowym stadionie.
- kiedy pojawi się jakakolwiek informacja dotycząca nowych kart kibica
- czy w tym sezonie ruszy internetowa sprzedaż biletów
oto odpowiedź jaką dostałem na maila:
Cytat:
bilety na mecz z fc siaulai będą najprawdopodobniej dostępne w tygodniu poprzedzającym mecz tj.od 19.07. A cena nie jest jeszcze ustalona.
Co do karnetów to być może nie będą w tej rundzie do nabycia ze względu na możliwość grania podczas jesieni na 2 różnych stadionach.
Wszystko powinno się wyjaśnić w bieżącym tygodniu, proszę śledzić informacje na stronie oficjalnej.
|
brak jakiejkolwiek informacji o nowych kk i internetowej sprzedaży i stary sprawdzony tekst proszę śledzić stronę oficjalną.
Nie wiem nie którzy, chyba nie rozumieją, że są wakacje i nie każdy ma możliwość siedzieć cały czas w krakowie i czekać łaskawie na wiadomość o biletach/ karnetach.
|
Jako, że od tego czasu nic o karnetach na oficjalnej nie napisali to wniosek jest prosty.