Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12877
Stary 23.07.2010, 16:54
Na stadion Legii trzeba przyciagnac widzow Arsenalem.
Na stadion Lecha trzeba zwabic ich Stingiem.
Na Cracovie trzeba Kennedy'm i wolami ludzi ciagnac.
A na Reymonta 22 przyciagnie ludzi Wielka Wisla.

Tak z przymruzeniem oka
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując