Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31481
Stary 23.07.2010, 16:48
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Tschibamba przychodzil z polskiego klubu w ktorym mial pozwolenie na prace.
Z artykulu wynika, ze nie ma obywatelstwa UE tak jak Chavez, wiec to raczej bez roznicy z jakiego klubu przechodzi, ale pewnie gdyby mozna bylo zrobic cos takiego z Chavezem to napewno Basalaj by sie o to postaral.
Odpowiedz cytując