bódyń napisał(a):

|
Tschibamba przychodzil z polskiego klubu w ktorym mial pozwolenie na prace.
|
Z artykulu wynika, ze nie ma obywatelstwa UE tak jak Chavez, wiec to raczej bez roznicy z jakiego klubu przechodzi, ale pewnie gdyby mozna bylo zrobic cos takiego z Chavezem to napewno Basalaj by sie o to postaral.