Wyświetl pojedynczy post
spontants
Banita
 
Od: 07.2010
Skąd: Zabierzów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31480
Stary 23.07.2010, 16:47
srodek mamy git - guła sobol i jak cos to jirsak wilk na ławce, nie wiem jest jeszcze krzysiu maczynski czy poszedl do łks-u
Odpowiedz cytując