Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
spontants
Banita
Od: 07.2010
Skąd: Zabierzów/Kraków
Offline
#
31480
23.07.2010, 16:47
srodek mamy git - guła sobol i jak cos to jirsak wilk na ławce, nie wiem jest jeszcze krzysiu maczynski
czy poszedl do łks-u
spontants
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez spontants