Rob_Zombie napisał(a):

|
Skorża teraz pewnie ****uje pod nosem, że trzy lata tu spędził a nikogo mu nie kupowali, samym szrotem musiał grać. Odszedł w niesławie grając gówno adekwatne do poziomu materiału ludzkiego jakim dysponował, a tu nagle wielkie kupowanie.
|
E tam zaraz urwuje... jest w Legi i tam mu kupuja na jakosc jakiej potrzebuje, ciekawy jestem jak tam sie sprawdzi jego pomysl na gre na wysokiego napadziora...

Trzeba czekac do ligi..