Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31478
Stary 23.07.2010, 16:44
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Skorża teraz pewnie ****uje pod nosem, że trzy lata tu spędził a nikogo mu nie kupowali, samym szrotem musiał grać. Odszedł w niesławie grając gówno adekwatne do poziomu materiału ludzkiego jakim dysponował, a tu nagle wielkie kupowanie.

E tam zaraz urwuje... jest w Legi i tam mu kupuja na jakosc jakiej potrzebuje, ciekawy jestem jak tam sie sprawdzi jego pomysl na gre na wysokiego napadziora... Trzeba czekac do ligi..
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując