Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Adam
Member
Od: 05.2010
Skąd: Krk
Offline
#
2910
23.07.2010, 16:39
Endorfinka
napisał(a):
Nie ma karnetów w tej rundzie - info pojawiało się już wielokrotnie.
A moglbys podać jakiegoś linka do oficjalnego komunikatu w tej sprawie?
Adam
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adam
Znajdź inne posty napisane przez Adam