Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Adam
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2910
Stary 23.07.2010, 16:39
Endorfinka napisał(a):Wyświetl post
Nie ma karnetów w tej rundzie - info pojawiało się już wielokrotnie.
A moglbys podać jakiegoś linka do oficjalnego komunikatu w tej sprawie?
Odpowiedz cytując