Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
31475
23.07.2010, 16:38
LAB
napisał(a):
Mysle ze w srodku powinien grac Sobol z Wilkiem-takich 2 walczaków w środku.
http://www.youtube.com/watch?v=u9mrOAwKsMU
Sobol z Wilkiem jednocześnie raczej grać nie mogą, chyba że gralibyśmy taktyką na styl Lecha, 1-4-2-3-1. Musi być jeden ofensywny który będzie kreował akcje a drugi zabezpieczał..
cinekw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cinekw
Znajdź inne posty napisane przez cinekw