Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
spontants
Banita
Od: 07.2010
Skąd: Zabierzów/Kraków
Offline
#
31469
23.07.2010, 16:14
Cikos bedzie git, w ofensywie o niebo lepszy od alvareza
spontants
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez spontants