Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
bieniuTS
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
4729
23.07.2010, 16:14
Wojtek_Lok
napisał(a):
Jeszcze ta flaga Polski...
No dokładnie - kolejny żałosny chwyt marketingowy Poznaniaczków... Niby to drobnostka, a jednak.
bieniuTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bieniuTS
Znajdź inne posty napisane przez bieniuTS