Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4726
Stary 23.07.2010, 16:12
Czyli rzucasz argument mówisz o nim jak o prawdzie objawionej zaś gdy staram się wniknąć nie potrafisz udzielić odpowiedzi. A ten twój schemat cały czas odnosi się do jednostki-klubu, drużyny- Lecha/Amica wygrywa Lech/Amica awansuje, Lech/Amica drożej sprzedaje i taniej kupuje. Nie cała liga nie Wisła czy moja Lechia. Tylko i wyłącznie Lech/Amica to nie jest tak że jak BATE pograło w LM to Soligorsk czy Dynamo Mińsk ma łatwiej. Wierz mi że ma o kilka poziomów trudniej. Nie wierzysz ? to rzuć okiem na tabelę i na ruchy kadrowe.
Odpowiedz cytując