Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7268
Stary 23.07.2010, 16:06
ja bym za napastnika to wział może tego Rudnevsa ;P skoro z kuchenkami się nie dogadał no to może z chęcią by do nas przyszedł ;> ale ten Kislyak... no też nie byłby niczego sobie... a Milinković chyba opuścił Koszyce...
Odpowiedz cytując