|
W stadionie Lecha rzucaja mi sie 2 rzeczy in minus:
-Trybuna za bramka sprawia wrazenie dluzszej niz ta wzdluz boiska :/
-Te kratownice dachowe(ponoc najciezsze jakiekolwiek uzytoOO) Po co? Jest tyle rozwiazan dachów stadionowych duzo ladniejszych i lzejszych. Niewiem kto to projektował,jak na tym jeszcze snieg osiadzie to juz wogole sily sciskajace i rozciagajace przenoszone przez te kratownice beda jakies absurdalnie duze. Istny brutalizm jak dla mnie.
Moze jeszcze zeby dodac medialnosci Lechowi niech zrobia najgrubsze sciany działowe od toalet. 80 cm minimum ; )
|