Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31468
Stary 23.07.2010, 16:00
Mnie cieszy transfer Wilka. To jest niezły chłopak, przy Sobolu powinien dojrzeć do gry w Wiśle. Będzie z niego pożytek.

Nawiasem mówiąc - pięknie wygląda prezentacja zawodnika na tle nowej trybuny, na ładnej murawce...

Liczę jeszcze na Chaveza....reszta w zimie
Odpowiedz cytując