Mnie cieszy transfer Wilka. To jest niezły chłopak, przy Sobolu powinien dojrzeć do gry w Wiśle. Będzie z niego pożytek.
Nawiasem mówiąc - pięknie wygląda prezentacja zawodnika na tle nowej trybuny, na ładnej murawce...
Liczę jeszcze na Chaveza....reszta w zimie
