Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4721
Stary 23.07.2010, 15:56
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Abstrachując od tego czy warto kibicować innym czy nie to popełniasz błąd logiczny. Może jednostkowy przykład Legii przy Widzewa jest zły, ale czy uwazasz, że jeśli nasze ekipy odpadałyby z klenerami to ktoś kupiłby jakiegoś gracza za taką kasę?
Przecież odpadamy z kelnerami , prawie co rok.
Odpowiedz cytując