kacpergawlo napisał(a):

|
Abstrachując od tego czy warto kibicować innym czy nie to popełniasz błąd logiczny. Może jednostkowy przykład Legii przy Widzewa jest zły, ale czy uwazasz, że jeśli nasze ekipy odpadałyby z klenerami to ktoś kupiłby jakiegoś gracza za taką kasę?
|
Przecież odpadamy z kelnerami

, prawie co rok.