Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
31465
23.07.2010, 15:54
Wszyscy patrza w Sobolewskiego jak w obraz , ale prawda jest taka ,ze ma on juz 34 lata i jak dla gra nieco slabiej niz gral wczesniej , nie wiem kto bedzie gral Sobolewski czy Wilk , niech gra w danym momencie lepszy
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82