Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31465
Stary 23.07.2010, 15:54
Wszyscy patrza w Sobolewskiego jak w obraz , ale prawda jest taka ,ze ma on juz 34 lata i jak dla gra nieco slabiej niz gral wczesniej , nie wiem kto bedzie gral Sobolewski czy Wilk , niech gra w danym momencie lepszy
Odpowiedz cytując