Oldpara napisał(a):

|
y choćby ostatni bliski nam przykład Unirea Dana Petrescu...pograła w LM a mistrzem został Cluj. I co? I teraz Polaczki się dobijają od rund eliminacyjnych po jakichś Azerbejdżanach żeby być rozstawieni, a wszystkie Rumuńskie drużyny na nas czekają w IV rundzie.
|
W Unirei właściciel wziął kasę i schował do kieszeni.Rumunia to jest w ogóle zły przykład.
Awans Amiki nam nic nie daje , natomiast im daje dużo a Polaczki i tak będą dobijać się od rund eliminacyjnych - By się tak nie stało to musisz się modlić by Twoja kochana Amica zagościła w LM tak ze 3 razy pod rząd.