Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4719
Stary 23.07.2010, 15:53
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
y choćby ostatni bliski nam przykład Unirea Dana Petrescu...pograła w LM a mistrzem został Cluj. I co? I teraz Polaczki się dobijają od rund eliminacyjnych po jakichś Azerbejdżanach żeby być rozstawieni, a wszystkie Rumuńskie drużyny na nas czekają w IV rundzie.
W Unirei właściciel wziął kasę i schował do kieszeni.Rumunia to jest w ogóle zły przykład.
Awans Amiki nam nic nie daje , natomiast im daje dużo a Polaczki i tak będą dobijać się od rund eliminacyjnych - By się tak nie stało to musisz się modlić by Twoja kochana Amica zagościła w LM tak ze 3 razy pod rząd.
Odpowiedz cytując