|
Krytyki Sobolewskiego nawet nie komentuję. Wygryzienie Sobolewskiego z pierwszego składu w tej rundzie nie jest możliwe. Napisałem tak, bo nie sądzę nawet w przypadku słabszych momentów by kapitana Wisły Kraków sadzać na ławce rezerwowych. Z drugiej strony jednak nie wyobrażam sobie zakontraktować zawodnika 24 letniego, który będzie grywał w lidze 5 - 10 min., bo to mija się z celem. Chyba, że uznamy, iż 24 latek jest perspektywicznym, młodym talentem i ma czas na ogrywanie się - bo to przecież tylko Ekstraklasa.
Dlatego też napisałem, że jestem ciekaw jak to rozwiąże Kasperczak. Mam nadzieję, że będę miał szansę oglądać również Wilka w meczach Wisły Kraków. O Sobolewskim nawet nie wspominam, bo to klasa sama w sobie.
|