Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31463
Stary 23.07.2010, 15:50
Zapytajcie się co "Sobol" sądzi o grze w obronie .
http://www.***************/news/show...nie__sobolowi_

Oczywiście żartuje. Jego miejsce jest na środku pomocy .
Odpowiedz cytując