Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Pawko
Senior Member
Od: 04.2004
Offline
#
12874
23.07.2010, 15:42
jak już było przepraszam.. ale czy rozwiązano już albo planuje się rozwiązać problem z widokiem z dolnego rzędu siedzisk dla VIPów? Z tego co pamiętam murek skutecznie zasłaniał widok.. Dzięki.
Pawko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pawko
Znajdź inne posty napisane przez Pawko