Wyświetl pojedynczy post
Pawko
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12874
Stary 23.07.2010, 15:42
jak już było przepraszam.. ale czy rozwiązano już albo planuje się rozwiązać problem z widokiem z dolnego rzędu siedzisk dla VIPów? Z tego co pamiętam murek skutecznie zasłaniał widok.. Dzięki.
Odpowiedz cytując