Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31462
Stary 23.07.2010, 15:40
Mam pewne pytanie i moze ktos zna na nie odpowiedz. Czy aktualna sprawa Tshibamby, ktory dostal pozwolenie na prace w Polsce w 3 dni nie jest identyczna jak ta, ktora miala by miejsce w przypadku Chaveza? Tez moglibysmy to zalatwic tak jak oni w klika dni czy musimy czekac kilka tygodni jak podaja media?

Cytat:
Nowy piłkarz Lecha nie ma obywatelstwa kraju Unii Europejskiej (jest urodzony w Demokratycznej Republice Kongo), więc na pracę w naszym kraju musi mieć zezwolenie. Potrzebne ono jest także do zgłoszenia piłkarza do rozgrywek europejskich.

20 lipca Lech złożył odpowiedni wniosek w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu, ale okazało się, że jest on niekompletny. Brakowało kontraktu snajpera z klubem. Zrobiło się gorąco, bo we wtorek lechici grają ze Spartą Praga.

- Złożyliśmy wymagane dokumenty. Dopełnione zostały wszystkie formalności, co umożliwiło nam zgłoszenie Joela do rozgrywek Ekstraklasy - mówi kierownik drużyny Lecha, Łukasz Mowlik na stronie lechpoznan.pl

Pozwolenie na pracę wydał piłkarzowi wojewoda wielkopolski.
Odpowiedz cytując