Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12873
Stary 23.07.2010, 15:33
Dokładnie trawka niczego sobie. Biorąc pod uwagę, że jeszcze długo nie wybiegną na nią piłkarze, byłbym spokojny o jej stan. Niech sobie w spokoju rośnie Na ujęciach z Wilkiem trybuny wyglądają nieźle, Potrzeba jeszcze tylko detali do poprawy smaku (telebim, bandy, świeżo namalowane linie i będzie pięknie)
What's new?

Odpowiedz cytując