Dokładnie trawka niczego sobie. Biorąc pod uwagę, że jeszcze długo nie wybiegną na nią piłkarze, byłbym spokojny o jej stan. Niech sobie w spokoju rośnie

Na ujęciach z Wilkiem trybuny wyglądają nieźle, Potrzeba jeszcze tylko detali do poprawy smaku (telebim, bandy, świeżo namalowane linie i będzie pięknie)
