Wyświetl pojedynczy post
sandiegoo
Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Kazimierza Wielka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17310
Stary 23.07.2010, 15:28
Wie ktoś moze jak dojechac z krakowa do koszyc gdzies blisko stadionu hutnika To sa tamte rejony na ulicy Ptaszynskiego . Tam sa przystanki KLASZTORNA i NA SKARPIE . I o ktrorej odjezdza z tamtad ostatni autobus do koszyc . A moze jest jeszcze jakis tam przystanek z ktorego jezdza autobusy do koszyc . Prosze o pomoc bo chetnie bym pojechal na nastepny mecz Wiselki a potrzebuje potem wrocic do domu

Kiedy beda bilety na ta 3 runde kwalifikacji LE
Ostatnio edytowane przez sandiegoo : 23.07.2010 o godz. 15:37.
Odpowiedz cytując