Wie ktoś moze jak dojechac z krakowa do koszyc gdzies blisko stadionu hutnika

To sa tamte rejony na ulicy Ptaszynskiego . Tam sa przystanki KLASZTORNA i NA SKARPIE . I o ktrorej odjezdza z tamtad ostatni autobus do koszyc . A moze jest jeszcze jakis tam przystanek z ktorego jezdza autobusy do koszyc

. Prosze o pomoc bo chetnie bym pojechal na nastepny mecz Wiselki a potrzebuje potem wrocic do domu
Kiedy beda bilety na ta 3 runde kwalifikacji LE
