Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4712
Stary 23.07.2010, 15:24
Ok więc zapytam inaczej. Czy ligi słowacka, białoruska lub węgierska zyskały to co lansuje kolega wyżej dzięki awansowi ich przedstawicieli do LM w ostatnich latach?
Odpowiedz cytując