Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd
Offline
#
4712
23.07.2010, 15:24
Ok więc zapytam inaczej. Czy ligi słowacka, białoruska lub węgierska zyskały to co lansuje kolega wyżej dzięki awansowi ich przedstawicieli do LM w ostatnich latach?
Cichy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cichy
Znajdź inne posty napisane przez Cichy