Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
Od: 06.2006
Offline
#
31459
23.07.2010, 15:20
Rety ludzie ja tez cieszę się z Wilka ale nie sadzajcie Sobola na ławce! Wilk pogra u nas za sezon, teraz to chłopak ma się uczyć od najlepszych w lidze i co jakiś czas pograć ogony albo z leszczami w lidze.
rozan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rozan
Znajdź inne posty napisane przez rozan