Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31459
Stary 23.07.2010, 15:20
Rety ludzie ja tez cieszę się z Wilka ale nie sadzajcie Sobola na ławce! Wilk pogra u nas za sezon, teraz to chłopak ma się uczyć od najlepszych w lidze i co jakiś czas pograć ogony albo z leszczami w lidze.
Odpowiedz cytując