Wyświetl pojedynczy post
k888
Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Chojnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4711
Stary 23.07.2010, 15:18
Cichy zgadzam sie z Toba prawie w 100%. Tylko zwróć uwagę ze pieniądze sa nieporównywalnie wieksze w LM niż w PE ( daw. P.UEFA). A Legia i Widzew w LM 14 lat temu to już zupełnie inna bajka. Porównując pieniądze ktore są do wyciagniecia teraz a wtedy to niebo a ziemia.
Odpowiedz cytując