|
Cichy zgadzam sie z Toba prawie w 100%. Tylko zwróć uwagę ze pieniądze sa nieporównywalnie wieksze w LM niż w PE ( daw. P.UEFA). A Legia i Widzew w LM 14 lat temu to już zupełnie inna bajka. Porównując pieniądze ktore są do wyciagniecia teraz a wtedy to niebo a ziemia.
|