Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17308
Stary 23.07.2010, 15:18
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Ściągnąłem Football Menagera 2010. Rozpakowałem i otrzymałem coś takiego, jak to zainstalować
(wrzucam screeny)
Włącz pierwszy plik przy użyciu winrara i wypakuj zawartość... Wtedy rozpakują się wszystkie.

Potem pewnie otrzymasz obraz płyty, więc trzeba go dać na jakiś wirtualny napęd i możesz instalować.
Odpowiedz cytując