kubawislak napisał(a):

Ściągnąłem Football Menagera 2010. Rozpakowałem i otrzymałem coś takiego, jak to zainstalować
(wrzucam screeny)
|
Włącz pierwszy plik przy użyciu winrara i wypakuj zawartość... Wtedy rozpakują się wszystkie.
Potem pewnie otrzymasz obraz płyty, więc trzeba go dać na jakiś wirtualny napęd i możesz instalować.