Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1196
Stary 23.07.2010, 15:13
kokrys napisał(a):Wyświetl post
Ja mam taki plan! Wygrac u siebie 4:0 a do Baku jechac nie trzeba bo przy walkowerze jest wynik 3:0
I takim sposobem UEFA wyklucza nas z europejskich pucharow Nie ma tak kolorowo jakby Ci sie wydawalo