|
Widzę, że niektórzy to albo są faktycznie tak debilni albo tylko udają. K...a kibicujcie komu chcecie, ale zachowajcie to dla siebie. To jest forum WISŁY KRAKÓW, a nie żadnych Amic z Wronek, Arki z Gdyni, parchów z kałuży itp. klubów i kibice Wisły nie mają ochoty czytać waszych ekumenicznych wypocin na temat ww klubów, ponieważ ich nie lubią i nie życzą im dobrze.
Jak tak trzymacie za nich kciuki w pucharach to wylewajcie te swoje potoki miłości na ich forach, a nie tutaj.
Niech w końcu moderatorzy przystopują tych klejących się do wszystkich kibiców piłki nożnej bo z robią z tego forum tęczowy klub miłośników reprezentacyjnej wuwuzeli siedzących w kolorowych włosach, cylindrach z rogami i w...ącymi popcorn.
P.S. Część z tych ekumenicznych to zakamuflowane pejsiaste czosnkojady z kałuży, robiące tylko mętlik na tym forum.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 23.07.2010 o godz. 15:05.
|