Ta, może na bramkę postawcie Sobola? Tam może grać nawet do 45 lat. Jest waleczny, powalczyłby o te piłki.
Czasem się zachowujcie jak dzieci. To Kasperczak ustawia drużynę, to on nadaje taktykę i plan na kolejny mecz. Jednak Sobola nigdy nie zobaczycie na stoperze, tego jestem pewien.
Żeby nie uciekać od tematu. Skład mamy teraz najsilniejszy w lidze, więc tu nie ma co się martwić. Może jestem zbyt pewny siebie ale tak sądzę i czuję. Ale jeden stoper i jakiś lewy obrońca, nie pogardziłby
