Wyświetl pojedynczy post
lysy9055
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31452
Stary 23.07.2010, 15:01
Ta, może na bramkę postawcie Sobola? Tam może grać nawet do 45 lat. Jest waleczny, powalczyłby o te piłki.
Czasem się zachowujcie jak dzieci. To Kasperczak ustawia drużynę, to on nadaje taktykę i plan na kolejny mecz. Jednak Sobola nigdy nie zobaczycie na stoperze, tego jestem pewien.

Żeby nie uciekać od tematu. Skład mamy teraz najsilniejszy w lidze, więc tu nie ma co się martwić. Może jestem zbyt pewny siebie ale tak sądzę i czuję. Ale jeden stoper i jakiś lewy obrońca, nie pogardziłby
Odpowiedz cytując