Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31450
Stary 23.07.2010, 14:51
Dokładnie. Szanuję bardzo Sobola, ale obiektywnie patrząc nie gra już tak jak kiedyś - dużo fauli, mniej czystych odbiorów piłek. Tylko zaangażowanie w grę wciąż tak samo wysokie .
Odpowiedz cytując